767141224GPTR13
MFR.Part #
767141224GPTR13
JLCPCB Part #
C1738393
Description
100mW 13 14 220kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS