767163273GPTR13
MFR.Part #
767163273GPTR13
JLCPCB Part #
C1738323
Description
16 200mW 27kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS