767143564GPTR13
MFR.Part #
767143564GPTR13
JLCPCB Part #
C1738309
Description
14 200mW 560kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS