752083101GPTR13
MFR.Part #
752083101GPTR13
JLCPCB Part #
C1738279
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
100Ω 160mW 4 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS