767143681GPTR13
MFR.Part #
767143681GPTR13
JLCPCB Part #
C1738226
Description
14 200mW 680Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS