767163104GPTR13
MFR.Part #
767163104GPTR13
JLCPCB Part #
C1738172
Description
100kΩ 16 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS