768163392GPTR13
MFR.Part #
768163392GPTR13
JLCPCB Part #
C1738104
Description
16 200mW 3.9kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS