767143223GPTR13
MFR.Part #
767143223GPTR13
JLCPCB Part #
C1738100
Description
14 200mW 22kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS