768163472GPTR13
MFR.Part #
768163472GPTR13
JLCPCB Part #
C1738084
Description
16 200mW 4.7kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS