767143100GPTR13
MFR.Part #
767143100GPTR13
JLCPCB Part #
C1738074
Description
10Ω 14 200mW 7 ±2% ±200ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS