768161683GPTR13
MFR.Part #
768161683GPTR13
JLCPCB Part #
C1738063
Description
100mW 15 16 68kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS