767143201GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
767143201GPTR13
JLCPCB Part #
C1738058
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
14 200mW 200Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS