768163204GPTR13
MFR.Part #
768163204GPTR13
JLCPCB Part #
C1738057
Description
16 200kΩ 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS