768161473GPTR13
MFR.Part #
768161473GPTR13
JLCPCB Part #
C1738024
Description
100mW 15 16 47kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS