768163822GPTR13
MFR.Part #
768163822GPTR13
JLCPCB Part #
C1737972
Description
16 200mW 8 8.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS