768163511GPTR13
MFR.Part #
768163511GPTR13
JLCPCB Part #
C1737954
Description
16 200mW 510Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS