768201332GPTR13
MFR.Part #
768201332GPTR13
JLCPCB Part #
C1737944
Description
100mW 19 20 3.3kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS