767161513GPTR13
MFR.Part #
767161513GPTR13
JLCPCB Part #
C1737923
Description
100mW 15 16 51kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS