767163154GPTR13
MFR.Part #
767163154GPTR13
JLCPCB Part #
C1737877
Description
150kΩ 16 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS