767163122GPTR13
MFR.Part #
767163122GPTR13
JLCPCB Part #
C1737840
Description
1.2kΩ 16 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS