767163331GPTR13
MFR.Part #
767163331GPTR13
JLCPCB Part #
C1737834
Description
16 200mW 330Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS