767161333GPTR13
MFR.Part #
767161333GPTR13
JLCPCB Part #
C1737766
Description
100mW 15 16 33kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS