767163621GPTR13
MFR.Part #
767163621GPTR13
JLCPCB Part #
C1737683
Description
16 200mW 620Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS