768143470GPTR13
MFR.Part #
768143470GPTR13
JLCPCB Part #
C1737610
Description
14 200mW 47Ω 7 ±2% ±200ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS