768143474GPTR13
MFR.Part #
768143474GPTR13
JLCPCB Part #
C1737589
Description
14 200mW 470kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS