768143562GPTR13
MFR.Part #
768143562GPTR13
JLCPCB Part #
C1737573
Description
14 200mW 5.6kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS