768143272GPTR13
MFR.Part #
768143272GPTR13
JLCPCB Part #
C1737565
Description
14 2.7kΩ 200mW 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS