768143330GPTR13
MFR.Part #
768143330GPTR13
JLCPCB Part #
C1737554
Description
14 200mW 33Ω 7 ±2% ±200ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS