768143390GPTR13
MFR.Part #
768143390GPTR13
JLCPCB Part #
C1737551
Description
14 200mW 39Ω 7 ±2% ±200ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS