768143393GPTR13
MFR.Part #
768143393GPTR13
JLCPCB Part #
C1737540
Description
14 200mW 39kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS