768141563GPTR13
MFR.Part #
768141563GPTR13
JLCPCB Part #
C1737539
Description
100mW 13 14 56kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS