768141103GPTR13
MFR.Part #
768141103GPTR13
JLCPCB Part #
C1737521
Description
100mW 10kΩ 13 14 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS