768141682GPTR13
MFR.Part #
768141682GPTR13
JLCPCB Part #
C1737513
Description
100mW 13 14 6.8kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS