768141104GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
768141104GPTR13
JLCPCB Part #
C1737511
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
100kΩ 100mW 13 14 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS