768141683GPTR13
MFR.Part #
768141683GPTR13
JLCPCB Part #
C1737506
Description
100mW 13 14 68kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS