766161101GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766161101GPTR13
JLCPCB Part #
C1737499
Package
SOIC-16
Description
100Ω 15 16 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS