768143201GPTR13
MFR.Part #
768143201GPTR13
JLCPCB Part #
C1737466
Description
14 200mW 200Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS