768143184GPTR13
MFR.Part #
768143184GPTR13
JLCPCB Part #
C1737464
Description
14 180kΩ 200mW 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS