768143203GPTR13
MFR.Part #
768143203GPTR13
JLCPCB Part #
C1737452
Description
14 200mW 20kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS