745C1011002FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
745C1011002FP
JLCPCB Part #
C1736849
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 10kΩ 63mW 8 ±1% ±250ppm/℃ SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS