745X102472JP
MFR.Part #
745X102472JP
JLCPCB Part #
C1736547
Package
SMD-10P,3.2x6.4mm
Description
10 4.7kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS