741X1631001FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
741X1631001FP
JLCPCB Part #
C1736223
Package
0402x8
Description
16 1kΩ 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS