741X1635602FP
MFR.Part #
741X1635602FP
JLCPCB Part #
C1736193
Package
0402x8
Description
16 56kΩ 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS