745C102104JP
MFR.Part #
745C102104JP
JLCPCB Part #
C1735988
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 100kΩ 63mW 8 ±250ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS