742C163512JP
MFR.Part #
742C163512JP
JLCPCB Part #
C1735649
Package
0603x8
Description
16 5.1kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x8 Resistor Networks, Arrays ROHS