742C163822JP
MFR.Part #
742C163822JP
JLCPCB Part #
C1735607
Package
0603x8
Description
16 63mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0603x8 Resistor Networks, Arrays ROHS