742C04349R9FP
MFR.Part #
742C04349R9FP
JLCPCB Part #
C1734821
Package
0603x2
Description
2 4 49.9Ω 63mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS