741C083272JP
MFR.Part #
741C083272JP
JLCPCB Part #
C1734447
Package
0402x4
Description
2.7kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS