742C08310R0FP
MFR.Part #
742C08310R0FP
JLCPCB Part #
C1733979
Package
0603x4
Description
10Ω 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS