742C0832002FP
MFR.Part #
742C0832002FP
JLCPCB Part #
C1733963
Package
0603x4
Description
20kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS